ŠKOLNÍ POHÁR BRNO 2023

Dovolujeme si vám představit projekt DRAČÍ LODĚ ŠKOLÁM 2023, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s Radou mládeže dračích lodí vedenou pod Českým svazem kanoistů. Hlavním cílem projektu je organizace školní soutěže ve sportu dračích lodí. Základem tohoto sportu je vybudování dobře spolupracujícího týmu z různých jedinců a osobností. Jeho kouzlo spočívá v jednoduchosti pohybu, v týmovém duchu a mystické atmosféře bájných draků. Dalším cílem je propagace sportu dračích lodí mezi mládeží a také nastartování mládežnického sportu DL v Brně!

V rámci tohoto projektu, jsme pro vás připravili 2.ročník ŠKOLNÍ POHÁR DRAČÍCH LODÍ BRNO určený pro žáky 2. stupně ZŠ, středních a odborných škol.

Druhý ročník tohoto poháru se uskuteční v pátek 9.6.2023 v loděnici VUT na adrese Veslařská 370 v Brně – Jundrově. Zároveň se stává součástí regionálního závodu, ze kterého postupují dvě nejlepší posádky z každé kategorie do finálového závodu konaného v pátek 23.6.2023  v Brně.

Pojďme navázat na fantastický první ročník, kterého se zúčastnilo 13 školních posádek a probuďme v dětech soutěživost a sportovního ducha.

Stačí jediné – vyplnit přihlášku k závodu a o vše ostatní se postaráme my.

PŘIHLÁŠKA: Přihláška_regionální_školní_závod

PROPOZICE: Propozice_regionální_školní_závod_2023_změna místa konání

 

 

 

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ SPONZORŮM ZÁVODU: