ŠKOLNÍ POHÁR BRNO 2022

Dovolujeme si vám představit projekt DRAČÍ LODĚ ŠKOLÁM 2022, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s Radou mládeže dračích lodí vedenou pod Českým svazem kanoistů. Hlavním cílem projektu je organizace školní soutěže ve sportu dračích lodí. Základem tohoto sportu je vybudování dobře spolupracujícího týmu z různých jedinců a osobností. Jeho kouzlo spočívá v jednoduchosti pohybu, v týmovém duchu a mystické atmosféře bájných draků. Dalším cílem je propagace sportu dračích lodí mezi mládeží a také nastartování mládežnického sportu DL v Brně!

V rámci tohoto projektu, jsme pro vás připravili ŠKOLNÍ POHÁR DRAČÍCH LODÍ BRNO určený pro žáky 2. stupně ZŠ, středních a odborných škol.

První ročník tohoto poháru se uskuteční v pátek 13.5.2022 v loděnici ČVK na adrese Veslařská 179 v Brně – Jundrově. Zároveň se stává součástí regionálního závodu, ze kterého postupují dvě nejlepší posádky z každé kategorie do finálového závodu konaného v pátek 24.6.2022 na brněnské přehradě.

Pojďme opět po dvou těžkých letech probudit v dětech soutěživost a sportovního ducha. Stačí jediné, vyplnit přihlášku k závodu a o vše ostatní se postaráme my.

 

PŘIHLÁŠKA: Přihláška ŠPDL 2022

PROPOZICE: Propozice ŠPDL 2022

 

PROJEKT DRAČÍ LODĚ ŠKOLÁM 2022: https://www.kanoe.cz/dragonboat/rada-mladeze#DLS_22